Арена Сіті 5

Зустріч СКА Ветеранів raquo; (Лугове) і Корсарів raquo; (Холмськ) пройшла вчора на льодовому майданчику Арена Сіті raquo;.

Ветерани raquo; – Стабільно триматися на лідируючих позиціях турнірної таблиці, Корсари raquo; перед зимовою сесією посилилися

Загрузка...
легіонерами raquo ;, наскільки дозволяв регламент, так що матч обіцяв бути цікавим.

Очікування глядачів почали виправдовуватися з перших же хвилин матчу, СКА Ветерани raquo; майстерно розіграли вкидання і відкрили рахунок. Майже відразу ж Корсари raquo; нанесли удар у відповідь. Жорсткі силові прийоми і контратаки змусили суперників зосередитися, на 12 хвилині Ветерани raquo; закинули ще одну. Другий період також залишався на боці СКА raquo ;, Денис Канчін та Євген Орлов принесли два голи своїй команді, корсари закинули один стараннями Євгенія Тимошенко. В останній п’ятнадцятихвилинка холмчане доклали чимало зусиль і впритул наблизилися до суперника, тричі обійшовши воротаря. Ветерани raquo; не збиралися здаватися, в третьому періоді вони закинули на шайбу менше, але й вистачило, щоб здобути перемогу в матчі, остаточний рахунок 6: 5 на користь СКА Ветеранів raquo;.